Přeskočit na obsah

O mně

Jmenuji se Kateřina Mydlarčíková.

V oblasti stylu a designu bydlení, staveb, rekonstrukcí a nových návrhů interiéru se pohybuji více než 15 let.

Zkušenosti jsem získala studiem interiérového designu na odborné umělecké škole, kde aktuálně také vyučuji, a především dlouholetou praxí. Sleduji nejnovější trendy a kombinuji je s osvědčenými metodami bydlení.

Mým hlavním mottem je: „Bydlete po svém“

Nechci vás „vmanévrovat“ do zažitých představ o bydlení, do módní vlny, do moderního stylu. Váš dům či byt je vaším domovem, místem kde se máte cítit dobře vy, ne designér!

Pracuji s vámi pro vás a váš domov, proto je pro mě velmi důležité poznat vás, vaši povahu, potřeby a představy, životní styl, práci, koníčky, rodinu, děti, domácí mazlíčky, věk i vizi do budoucna.

Celou zakázku stavím vždy na osobním, velmi individuálním přístupu. Znám celý průběh zakázky od seznámení, až po předání návrhů. Váš domov nebude řešit více lidí z designového studia, komunikujete pouze se mnou.

Při návrhu jednoho pokoje se snažím zohlednit styl a náladu celého stávajícího interiéru. Nevytvářím „pustý ostrov“, který nelze do stávajícího interiéru zařadit.

Život na starém statku, v garsonce, v bytě na sídlišti i v rodinném domě se zvířaty a dětmi, mi pomáhá pochopit a prakticky uchopit téměř jakýkoliv druh interiéru tak, aby se design snoubil s praktickým využitím.